Ресторан "Галицька Корона"

Пов'язані заклади

Готельно-відпочинковий комплекс "Галицька корона"
Адреса: м. Львів, кінець вул. Зеленої, Кільцева дорога.
Конференц-сервіс "Галицька Корона"
Адреса: м. Львів, кінець вул. Зеленої, Кільцева дорога.

Фотогалерея


У просторому ресторані готелю «Галицька корона», декорованому в королівському стилі, подаються страви європейської та української кухні. У барі представлений широкий вибір напоїв, які можуть подати на терасі.

Тільки у "Галицькій Короні" Ви можете побачити репродукцію корони Данила Галицького та відчути себе королем сидячи на вишуканих тронах.

                                  

Для проведення весільної урочистості, "Галицька Корона" пропонує надзвичайний бенкетний зал. Подарунок молодятам – безкоштовне розміщення у просторому та вишуканому номері готелю.

                                 

Незабутня мандрівка в історичне минуле: старовинна зброя, справжні лицарські обладунки та прапори держав, що межували з Галицько – Волинським князівством. Страви з тандиру створять атмосферу відпочинку, як у сиву давнину.

                                  

Зал "Український" - красиве оформлення залу в народному стилі та найсмачніші страви національної кухні.

                                   

Невеликий зал для приємного відпочинку в колі родини чи друзів. Полум’я каміну наповнить затишком Ваш вечір і зігріє серце.

                                  

Тільки у винному погребі "Галицької Корони" Ви зможете відчути п’янкий смак вин із найкращої колекції у Західному регіоні.

                                 

У теплий період Вас гостинно прийме літня тераса. Ви зможете насолодитись не тільки смачними стравами, але й неймовірним краєвидом готельно–відпочинкового комплексу "Галицька Корона".

                                  

По всій території нашого комплексу розташовані літні альтанки місткістю від 4 до 20 осіб, де Ви зможете на свіжому повітрі посмакувати запашними стравами з м’яса, риби та овочів приготованими на грилі.

                                 


Залиште свій відгук