РЕСТОРАН "ГРИДНИЦЯ"

м. Олесько, вул. Замкова, 30 (розташований в Олеському замку) [Карта]
11.00-20.00 влітку 11.00-18.00 взимку. На замовлення до 00.00. Вихідні: понеділок
100/60
3021

Назад у минуле. XIII століття. Часи, коли шляхетні лицарі мужньо відстоювали честь своєї землі, змагалися за прихильність дами серця, а холодні кімнати могутніх замків ховали мільйони таємниць своїх мешканців. Про все це досі пам’ятають мури величного Олеського замку, а також наша славетна «Гридниця» -  кращий ресторан за Львовом.

Назва закладу зовсім не випадкова. В епоху Середньовіччя «гридницею» у Галичині називали місце в замку, де відпочивали так звані «гридні» – уся княжа дружина, шляхтичі, охорона. Тут, у замку, також проводилися інші важливі святкування. Зокрема, гулянки на честь перемоги над ворогом і навіть весільні бенкети.

Сьогодні «Гридниця» – це ресторан недалеко від Львова, у мальовничому містечку Олесько. Концепція закладу – не просто яскрава стилізація певної історичної епохи, а вдала спроба відтворити її незвичайний дух, повноту життя. Такий ресторан за містом – чудова можливість хоча б на кілька годин відпочити від міської метушні і піддатися магії середньовічного романтизму.

Відтак, наш ресторан пропонує професійний та якісний супровід важливих подій, серед яких:

  • організація весілля (до 60 осіб);
  • романтичне освідчення;
  • дні народження та інші сімейні свята;
  • дитячі свята;
  • корпоративи;
  • конференції та семінари;
  • інше.

Особливою популярністю користуються авторські святкові програми ресторану, серед яких колоритна «Шотландська забава», «Вечорниці у Гридниці», «Середньовічна учта», дитячий квест «У пошуках скарбів Олеського замку», ексклюзивна вечеря «Віч-на-віч» та ін. Кожна з програм має свої унікальні розваги -  мистецтво володіння луком та арбалетом, бої на мечах, стрибки у мішках, запальний середньовічний танок та ще багато цікавого.

Ресторан «Гридниця» – це не просто банкетний зал, а й справжня скарбниця незабутніх вражень. Саме тому відправляючись за місто до нашого ресторану, Ви матимете нагоду замовити кінні прогулянки та екскурсії, обслуговування туристичних груп, а також взяти на прокат середньовічні костюми. Усе це також входить у перелік основних послуг закладу. Цього року наш ресторан (хоч і знаходиться біля Львова, а не у самому місті) ввійшов до списку 100 найкращих ресторанів України, що, безумовно, надихає на віддану працю та постійне вдосконалення сервісу.

Усіх, хто не втратив віри в чудеса, запрошуємо здійснити прекрасну мандрівку у середньовічне минуле! Будемо раді вас бачити вже сьогодні!Новини


Показати на карті

Адреса: м. Олесько, вул. Замкова, 30 (розташований в Олеському замку)

Відгуки 2

 
Святкували день народження сестри, все було дуже смачно) гарні офіціанти)))
 
Ресторан просто супер, атмосфера також, рекомендуватиму всім, хто хоче середньовічної романтики та хороших страв!!!

Залиште свій відгук