РЕСТОРАН "ГРИДНИЦЯ"

м. Олесько, вул. Замкова, 30 (розташований в Олеському замку) [Карта]
11.00-20.00 влітку 11.00-18.00 взимку. На замовлення до 00.00. Вихідні: понеділок
100/60
10017

Назад у минуле. XIII століття. Часи, коли шляхетні лицарі мужньо відстоювали честь своєї землі, змагалися за прихильність дами серця, а холодні кімнати могутніх замків ховали мільйони таємниць своїх мешканців. Про все це досі пам’ятають мури величного Олеського замку, а також наша славетна «Гридниця» -  кращий ресторан за Львовом.

Назва закладу зовсім не випадкова. В епоху Середньовіччя «гридницею» у Галичині називали місце в замку, де відпочивали так звані «гридні» – уся княжа дружина, шляхтичі, охорона. Тут, у замку, також проводилися інші важливі святкування. Зокрема, гулянки на честь перемоги над ворогом і навіть весільні бенкети.

Сьогодні «Гридниця» – це ресторан недалеко від Львова, у мальовничому містечку Олесько. Концепція закладу – не просто яскрава стилізація певної історичної епохи, а вдала спроба відтворити її незвичайний дух, повноту життя. Такий ресторан за містом – чудова можливість хоча б на кілька годин відпочити від міської метушні і піддатися магії середньовічного романтизму.

Відтак, наш ресторан пропонує професійний та якісний супровід важливих подій, серед яких:

  • організація весілля (до 60 осіб);
  • романтичне освідчення;
  • дні народження та інші сімейні свята;
  • дитячі свята;
  • корпоративи;
  • конференції та семінари;
  • інше.

Особливою популярністю користуються авторські святкові програми ресторану, серед яких колоритна «Шотландська забава», «Вечорниці у Гридниці», «Середньовічна учта», дитячий квест «У пошуках скарбів Олеського замку», ексклюзивна вечеря «Віч-на-віч» та ін. Кожна з програм має свої унікальні розваги -  мистецтво володіння луком та арбалетом, бої на мечах, стрибки у мішках, запальний середньовічний танок та ще багато цікавого.

Ресторан «Гридниця» – це не просто банкетний зал, а й справжня скарбниця незабутніх вражень. Саме тому відправляючись за місто до нашого ресторану, Ви матимете нагоду замовити кінні прогулянки та екскурсії, обслуговування туристичних груп, а також взяти на прокат середньовічні костюми. Усе це також входить у перелік основних послуг закладу. Цього року наш ресторан (хоч і знаходиться біля Львова, а не у самому місті) ввійшов до списку 100 найкращих ресторанів України, що, безумовно, надихає на віддану працю та постійне вдосконалення сервісу.

Усіх, хто не втратив віри в чудеса, запрошуємо здійснити прекрасну мандрівку у середньовічне минуле! Будемо раді вас бачити вже сьогодні!Новини


Показати на карті

Адреса: м. Олесько, вул. Замкова, 30 (розташований в Олеському замку)

Відгуки 3

 
Дуже хороший ресторан, грибна юшка і гуляш дуже смачні. Обовязково завітаємо ще раз
 
Святкували день народження сестри, все було дуже смачно) гарні офіціанти)))
 
Ресторан просто супер, атмосфера також, рекомендуватиму всім, хто хоче середньовічної романтики та хороших страв!!!

Залиште свій відгук