Ресторан "Древній Град"

Пов'язані заклади

Конференц-сервіс Древній Град
Адреса: Львів, 7ий км траси Львів-Київ
Парк-готель Древній Град
Адреса: Львів, Пустомитівський р-н, 7ий км траси Львів-Київ

Атмосфера княжого міста чекає у вас у ресторані "Древній Град". Наїдки за стародавніми рецептами древніх часів, переплетеними з елементами сучасної європейської кухні, чекають на вас саме тут. Також у цьому ресторані ви можете самі вибрати собі з акваріуму рибину, яку бажаєте скуштувати. Потім її приготують для вас на мангалі під відкритими небом… Запах вогню та свіжого лісового повітря зроблять свою справу, і смак буде неперевершеним. Саме таким, який достойний справжнього князя. Відчути себе у такому статусі допоможе також і атмосфера закладу: ковані свічники, меблі ручної роботи та старовинний камін – це розкішно і, водночас, затишно.

Заклад, місткістю до 140 осіб, складається із 2 поверхів. Тут ви легко можете провести своє весілля, корпоратив чи бенкет. Також вас чекає VІР-зал ресторану для святкувань у вузькому колі. Оформлений в стилі шатра, він нагадує княжі покої, з широкими лавами, обтягнутими шкірою та хутром стінами та кованими світильниками. Якщо ж Ви надаєте перевагу проведенню часу на свіжому повітрі - до ваших послуг тераса "Віз" з альтанками та чарівним краєвидом.

Кожних вихідних працює дитячий аніматор, який розважить Ваших діток і дасть відпочити батькам.

Атмосфера княжеского города ждет вас в ресторане «Дом воеводы». Блюда, по старинным рецептам древних времен, переплетенными с элементами современной европейской кухни, ждут вас именно здесь. Также в этом ресторане вы можете сами выбрать себе рыбу из аквариума, которую хотите попробовать. Затем ее приготовят для вас на мангале под открытым небом ... Запах огня и свежего лесного воздуха сделают свое дело, и вкус будет непревзойденным. Именно таким, который достойный настоящего князя. Почувствовать себя в таком статусе поможет также и атмосфера заведения: кованые подсвечники, мебель ручной работы и старинный камин - это роскошно и в то же время уютно.

Заведение, вместимостью до 140 человек, состоит из 2 этажей. Здесь вы легко можете провести свою свадьбу, корпоратив или банкет. Также вас ждет VIP-зал ресторана для празднования в узком кругу. Оформленный в стиле шатра, он напоминает княжеские покои, с широкими рядами, обтянутыми кожей и мехом стенами и коваными светильниками. Если же Вы предпочитаете времяпрепровождение на свежем воздухе - к Вашим услугам летняя площадка с беседками и волшебным видом.

Каждые выходные у нас работает детский аниматор, развлекает ваших детей пока Вы отдыхаете :)


Відгуки 1

 
Дуже смачна кухня, завжди заїзджаємо як їдемо до Львова)

Залиште свій відгук