Split ф’южн-ресторан

Послуги

Кальян

Кальян

Для нас сучасних кальян – справжнє мистецтво, давня традиція якого варта пошани. Витримати шалений темп напружених буднів, години, перенавантажені справами та тягарем вибору, постійне психологічне напруження – це те, з чим стикається успішна людина і те, від чого прагне відгородитися бодай на трохи. Клуб Split, створений бути прихистком тих, хто шукає спосіб подарувати собі цілком заслужену і дозволену насолоду, відчиняє вам двері кальянного залу. Широкий асортимент продукції: 30 брендів тютюну з різноманітних країн світу та понад 200 смаків.

М’які меблі, вишуканий дизайн, приємна атмосфера, тютюн найвищого ґатунку – все сприяє повному розслабленню та зануренню у ваш особистий Всесвіт без клопотів і турбот. Етикет куріння кальяну не є книгою непохитних законів. Проте, для отримання максимального задоволення варто враховувати поради, залишені у спадок принцами, шейхами та мудрецями.

Гості клубу варті лише найкращого. Тому вас чекають кальяни відомих світових брендів Amy, Kaya, Emberry, Garden, Wookah, Maklaud, Easy blow, Карма, ексклюзивні кальяни Oduman, Субмарина, Hi-Tech та навіть кальяни ручної роботи – Bali, Hookah Motors, які представлені в лімітованій кількості (деякі – в одному екземплярі).

Викурити кальян чи елітну сигару ви зможете не лише у кальянному залі, але й у караоке чи шоу-барі Клубу Split.

Виїзна пропозиція по кальянах

Клуб Split пропонує співпрацю з надання кальянного сервісу  

Ми організовуємо надання послуг куріння кальянів на вашій території: де розмістимо наше кальянне обладнання у вашому закладі на вигідних для вас умовах; ретельно підберемо обладнання і види тютюну, щоб створити незабутню атмосферу.

У нашій команді працюють виключно професіонали, які досконало володіють техніками приготування кальянів.

Кальян Кальян

Торти на замовлення

Торти на замовлення

Торти на замовлення зроблять Ваше свято солодким та незабутнім! Особливі солодощі у виконанні кондитерів Club Split Lviv.

Неймовірні дитячі торти, вишукані весільні торти, торти на день народження подарують Вам радість та незабутні смакові відчуття. До Вашої уваги пропонуємо торти Вашої мрії на замовлення! Вони задовольнять навіть найвибагливіший смак. Витвір кулінарної майстерності наших кондитерів стане окрасою кожного свята чи урочистої події!

Особливо популярними є весільні торти. У нашому каталозі представлено більше 50 видів різноманітних наповнень.

Торти на замовлення Торти на замовлення Торти на замовлення