Ресторан "Підкова"

м.Львів Рясне-Руське площа Торгова, 1
Знаходиться неподалік від центру старовинного Львова, на перехресті автошляхів, що ведуть від пунктів перетину кордону Шегині та Краковець
цілодобово
12973

Пов'язані заклади

Готель "Підкова"
Адреса: м. Львів Рясне-Руське площа Торгова, 1
Лазня "Підкова"
Адреса: м. Львів, Рясне-Руське площа Торгова, 1

 

Якщо ви втомилися від повсякденних турбот, хочете відпочити разом з сім'єю, провести час з друзями або обговорити справи за вечерею з колегами — ресторан «Підкова» саме те місце, що вам потрібно.


Більше того, велика зала ресторану розрахована на 100 осіб, що ідеально підходить для святкування Днів народжень, весіль, хрестин, банкетів, бізнес-ланчів, ділових зустрічей, корпоративних свят, пізньої вечері, приємного вік-енда, фуршетів.
Що вам більше до смаку: європейська чи українська кухня? Важко визначитися? У нас вам точно не доведеться вибирати, адже шеф-кухар ресторану готує на стільки смачно, що з’їсти захочеться все!
А щоб ви не нудьгували, поки кухар чаруватиме над кулінарним шедевром, вас розважатиме жива музика.
Поєднання смачної кухні, вишуканого сервісу і затишної атмосфери назавжди поселяться у вашому серці. Варто завітати до нас один раз, аби стати частим гостем нашого ресторану.      

Якщо ви вирішили відсвяткувати весілля, корпоративне свято, ювілей, а бенкет має бути особливим і урочистим — ми впевнені, що можемо взяти на себе всі клопоти, такі як оформлення залу (кульки, арки, драпірування тканиною) запропонуємо професійного тамаду, допоможемо вам розробити сценарій свята, порадимо музичний супровід, попіклуємося про те, як розважити ваших гостей.

При організації бенкету пропонуємо ексклюзивні бенкетні страви.
Меню для кожної події буде складатись з урахуванням вашого бачення та стилю, уподобань та екзотичних пристрастей.

Відпочити після насиченого, повного пригод і приємних вражень дня ви зможете у затишному кафе-барі готельно-відпочинкового комплексу «Підкова» .

Бармен майстерно приготує будь-який коктейль. Окрім алкогольних коктейлів, також можна замовити безалкогольні — молочні або на основі соків.

У меню бару, який вміщує до 30 гостей, присутні також страви. В будь-який час дня відвідувачі бару можуть замовити наїдки традиційної української або ж європейської кухні. Також можна обрати різноманітні закуски до пива, міцних алкогольних напоїв та вин.
Турбота офіціантів про кожного відвідувача, бездоганність сервірування, простір для танцю і розмов, особистих і сімейних зустрічей, затишок та щира атмосфера супроводжуватимуть .

 

 

Если вы устали от повседневных забот, хотите отдохнуть вместе с семьей, провести время с друзьями или обсудить дела за ужином с коллегами - ресторан «Подкова» именно то место, которое вам нужно.

Более того, большой зал ресторана рассчитан на 100 человек, идеально подходит для празднования Дней рождений, свадеб, крестин, банкетов, бизнес-ланчей, деловых встреч, корпоративных праздников, позднего ужина, приятного уик-энда, фуршетов.

Что вам больше по вкусу: европейская или украинская кухня? Трудно определиться? У нас вам точно не придется выбирать, ведь шеф-повар ресторана готовит на столько вкусно, что съесть захочется все!

А чтобы вы не скучали, пока повар очаровывать над кулинарным шедевром, вас будет развлекать живая музыка.

Сочетание вкусной кухни, изысканного сервиса и уютной атмосферы навсегда поселятся в вашем сердце. Стоит посетить нас один раз, чтобы стать частым гостем нашего ресторана.

 

Если вы решили отпраздновать свадьбу, корпоративный праздник, юбилей, а пир должен быть особенным и торжественным - мы уверены, что можем взять на себя все хлопоты, такие как оформление зала (шарики, арки, драпировка тканью) предложим профессионального тамаду, поможем вам разработать сценарий праздники, посоветуем музыкальное сопровождение, позаботимся о том, как развлечь ваших гостей.

При организации банкета предлагаем эксклюзивные банкетные блюда.

Меню для каждого события будет состоять с учетом вашего видения и стиля, предпочтений и экзотических страстей.

 

Отдохнуть после насыщенного, полного приключений и приятных впечатлений дня вы сможете в уютном кафе-баре гостинично-развлекательного комплекса «Подкова».

 

Бармен искусно приготовит любой коктейль. Кроме алкогольных коктейлей, можно заказать безалкогольные - молочные или на основе соков.

В меню бара, который вмещает до 30 гостей, присутствуют также блюда. В любое время дня посетители бара могут заказать блюда традиционной украинской или европейской кухни. Также можно выбрать разнообразные закуски к пиву, крепких алкогольных напитков и вин.

Забота официантов о каждом посетителе, безупречность сервировки, пространство для танца и разговоров, личных и семейных встреч, уют и искренняя атмосфера будут сопровождать.


Залиште свій відгук