Ресторан та бар «Нота Бене»

Пов'язані заклади

ГОТЕЛЬ «НОТА БЕНЕ»
Адреса: м. Львів, вул. Поліщука, 78а
Конференц- зали «Нота Бене»
Адреса: м. Львів, вул. Поліщука, 78а

ЛОБІ-БАР

До Ваших послуг цілодобовий лобі-бар готелю «Нота Бене». Це затишне місце, де Ви зможете за філіжанкою смачної львівської кави зустрітися з друзями або обговорити справи з діловими партнерами в невимушеній атмосфері.

Лобі-бар пропонує широкий вибір холодних та гарячих закусок, елітних алкогольних напоїв, коктейлів та смачних десертів, а інтер’єр створить відчуття затишку та комфорту для Вас та Ваших гостей.

Завітавши у Лобі-бар, обов'язково спробуйте найсмачніші страви з м'яса та риби, приготовані на відкритому вогні.

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ В НОМЕРАХ (Room Service)

Для гостей, що бажають поснідати, пообідати чи повечеряти у номері, діє послуга обслуговування в номерах. Замовлення буде доставлено Вам лише за декілька хвилин.

 

ПРОВЕДЕННЯ БЕНКЕТІВ

Пропонуємо  просторий зал для проведення бенкетів, весіль та корпоративних заходів, а також зал обладнаний необхідною технікою для розважальної частини.

Шеф-кухар розробить меню з урахуванням усіх Ваших побажань, а професійний персонал зробить цей день незабутнім.

Лобби-бар

К Вашим услугам круглосуточный лобби-бар отеля «Нота Бене». Это уютное место, где Вы сможете за чашкой вкусного львовского кофе встретиться с друзьями или обсудить дела с деловыми партнерами в непринужденной атмосфере.

Лобби-бар предлагает широкий выбор холодных и горячих закусок, элитных алкогольных напитков, коктейлей и вкусных десертов, а интерьер создаст ощущение уюта и комфорта для Вас и Ваших гостей.

Посетив Лобби-бар, обязательно попробуйте вкусные блюда из мяса и рыбы, приготовленные на открытом огне.

Обслуживание (Room Service)

Для гостей, желающих позавтракать, пообедать или поужинать в номере, действует услуга обслуживание. Заказ будет доставлен Вам всего за несколько минут.

Проведение банкетов

Предлагаем просторный зал для проведения банкетов, свадеб и корпоративных мероприятий, а также зал оборудован необходимой техникой для развлекательной части.

Шеф-повар разработает меню с учетом всех Ваших пожеланий, а профессиональный персонал сделает этот день незабываемым.


Фотогалерея


Відгуки 1

 
Святкували весілля у вересні в цьому ресторані! Заклад чудовий! Інтер'єр, порядок всюди, організованість! Дуже сподобалось, що Наталя шеф-повар відповідальна, все було смачно! Офіціанти і обслуговування на висоті! Адміністратор ресторану слідкував за порядком! Дуже гарно! Молодці! Вам успіхів і приємних гостей! Рекомендуємо))

Залиште свій відгук