Ресторан «Валентино»

Пов'язані заклади

Готель Швейцарський
Адреса: Вул. Князя Романа, 20, 79005, м. Львів Україна

Про ресторан італійської кухні «Валентино» у Львові можна сказати словами Оскара Уайльда: «Смак мовчазний». Це твердження справедливе для елітного ресторану, що ідеально вписався в атмосферу вузенької львівської вулички і передає шарм та грацію Італії.

Яскраве освітлення фасаду та мармурові сходи, вишукана кована огорожа, пишні квіти в горщиках, без слів запрошують або навіть спокушають увійти всередину. Тут панують витончений аристократизм і стримана розкіш. Мармурова підлога та дзеркало в бронзовій рамі, ефектні шпалери і меблева оббивка, створені за ескізами майстра орнаменту Вільяма Морріса — все це налаштовує на урочистий лад ще в холі. Якщо ви зайшли на філіжанку кави, розташуєтеся за одним з маленьких столиків в затишних тихих куточках. Але пам’ятаєте, що в чарівному світлі люстр з муранського скла, всі слова набувають іншого змісту.

Так, в симбіозі традицій, народжується неповторна атмосфера, в якій Вас чекає насправді райська насолода. У хмарі смачних ароматів, під тиху гру піаніста, у відблиску мерехтливих свічок, проводьте найкращі миті життя з рестораном «Валентино»!

 

"Розкішно. Витончено. По-італійськи" - такий слоган нового ресторану італійської кухні "Валентино". Ресторан розташований в старому будинку, в самому центрі міста, поруч з Площею Ринок. Раніше на цьому місці розташовувався улюблений львів'янами ресторан "Кактус".

Телефон для резервування столиків та оформлення доставки:

+380 322 356 766

+380 972 356 777

Ми у соціальних мережах:

https://www.instagram.com/valentino__restaurant/

https://www.facebook.com/ValentinoLviv/

        Ресторан Валентино расположен в историческом здании, в самом центре города, рядом с Площадью Рынок.  Древние кирпичные потолки в сочетании с роскошными венецианскими люстрами, уютные диванчики, мягкие ковры, старинные фрески, столики в укромных, спрятанных от посторонних глаз,  нишах - все это создает атмосферу уюта, покоя и теплоты. Гостей могут пригласить в маленький и уютный VIP-зал, а кому-то понравится зал под стеклянной крышей, в котором чувствуешь себя как в райском саду, наслаждаясь обилием света и зелени, особенно когда по крыше стучит львовский дождь. Вечером Валентино завораживает своих гостей романтическим настроением тихой игры пианиста, теплым горением свечей. Не забыли в Валентино и о детях. Для них разработанное специальное меню и к их услугам детская комната. Несомненно, приятным дополнением к вышеназванным преимуществам заведения станет охраняемая парковка, и бесплатный беспроводный выход в интернет WI-FI.Події


Залиште свій відгук