Ресторан "Сьоме Небо"

Львів-Рудно, вул. В.Великого, 3Б [Карта]
1) маршрутні таксі 28, 52, 184a, 287, 2) електропоїзди до станції Зимна Вода
10.00-22.00
зал на 300 осіб, 2 незалежних зали (1-й для бенкету і танців, 2-й для фуршетних столів )
8472

Послуги

замовлення тортиків

замовлення тортиків

Приймаємо замовлення тортиків, втілимо ваші бажання в реальність ! Торт - це не від’ємна частинка будь-якого святкування , ми зробимо так що він буде незабутнім і головної родзинкою свята , кожне замовлення виконуємо індивідуально починаючи від начинки - закінчуючи декором !

наші переваги

наші переваги
  • Зал на 300 осіб
  • 2 незалежних зали (1-й для бенкету і танців, 2-й для фуршетних столів )
  • У нас можна суттєво заощадити і принести свій алкоголь на весілля
  • Можливість організувати виїздну церемонію
  • Знижки для дітей 50%
  • Знижки з січня по травень (включно) на святкування весілля та інших урочистей
  • Безкоштовне оформлення залу на весілля
  • Безкоштовний паркінг, що охороняється
  • Безкоштовний Wi-Fi в усіх залах ресторану
  • Відпочинкові номери, VIP номер

Комплексні обіди від 60грн

Комплексні обіди від 60грн

Доставка від 5 обідів бузкоштовна

(Рудно, Зимна вода, Холодовітка, Суховоля)

організація свят

організація свят

Кожен з нас хотів би відзначати важливі події свого життя цікаво та по особливому оригінально. Чи не найважливішим є правильно обране місце проведення Вашого свята. До Ваших послуг ресторан «Сьоме небо». Ми на достойному рівні проведемо весілля, День народження, дитяче свято, фуршет, корпоративні події та вечірки, презентації, випускні вечори і навіть більше...

Ми гарантуємо бездоганну організацію свята, якісне обслуговування, неповторне меню, яке складається індивідуально з кожним нашим клієнтом, ну і звичайно чудовий настрій. Персонал ресторану "Сьоме Небо" має великий та безцінний організаційний досвід та з високою відповідальністю ставиться до найменших дрібниць підготовки і проведення усіх заходів. Професійні кухарі нададуть Вашому cвяту надзвичайного та багатогранного смаку, за допомогою своїх першокласних блюд. Уважний і тактовний обслуговуючий персонал, м'які тони інтер'єру, улюблена музика залишать приємнi емоціi та незабутні враження, а фуршетний стіл вразить Вашу фантазію своєю неповторністю та красою.

Кожному клієнту ми гарантуємо індивідуальний підхід. Ми виконаємо всі Ваші примхи без перебільшення і тільки тут Ви нарешті зрозумієте, яке це відчуття бути на сьомому небі від щастя;)

весілля в ресторані "Сьоме Небо"

весілля в ресторані "Сьоме Небо"

Одруження – це один з найважливіших, днів у житті закоханої пари. В цей день усе повинно бути ідеальним і досконалим, легким і невимушеним, запам'ятатися на все життя.

В ресторані “Сьоме небо” ніщо не завадить закоханим насолоджуватись кожною секундою свого щастя. Ми гарантуємо бездоганну організацію свята, якісне обслуговування, неповторне меню, яке складається індивідуально з кожним із наших клієнтів, ну і звичайно чудовий настрій, який подарують професійні музиканти. Ми виконаємо всі Ваші примхи і лише тут у ресторані "Сьоме Небо" Ви відчуєте, що таке бути на сьомому небі від щастя, адже щасливі шлюби укладаються на небесах!

Дитяче свято

Дитяче свято

День народження або іменини – це свято, якого з нетерпінням чекає кожна дитина. Тож подаруйте своєму малюку незабутнє, вражаюче свято, яке можна провести у ресторані “Сьоме небо”.

Дитячі дні народження мають бути гучними та веселими:) Запросіть усіх друзів вашого малюка, а ми підготуємо яскраве дитяче меню, веселу музику, ігри для дітей та багато різноманітних сюрпризів. Організація дитячих свят може передбачати послуги аніматорів, що чудово розважатимуть дітвору різного віку.

Ласкаво просимо в дитинство..!