Вегетаріанське арт-кафе GREEN

Львів, вул. Братів Рогатинців, 5 [Карта]
(097) 773-77-00
11.00 - 22.00
66
6159

Фотогалерея


 Арт-кафе Green знаходиться в самому центрі Львова
Кафе має великий різновид вегетаріанських, веганських та сироїдських страв. Меню закладу оновлюється кожні чотири місяці, тому Ви зможете частіше насолоджуватися новими стравами, розробленими нашим шеф-кухарем. У арт- кафе Green Ви зможете замовити омріяний абсолютно вегетаріанський торт, який не тільки смачний, а й дуже корисний. Кафе надає якісну та швидку доставку страв в будь-який куточок Львову.
В арт-кафе Green панує “еко настрій”, місце дуже затишне і не галасливе, хоч і атмосфера там дуже жива. Весь декор виконаний в стилі норд, в зелених та світлих тонах, натуральне дерево, льняні штори, живі квіти, свічки та настроєва музика,

Green двоповерхове кафе, на першому поверсі якого 54 посадочних місця, а на другому 12.
На першому поверсі є фреш бар, зелені диванчики і барна стійка. Також при вході є невеличкий магазин, в якому можна придбати спеції, олії, сухофрукти, горіхи, різноманітні злакові, а також продукти власного виробництва, такі як рослинні котлети, фалафель, хліб. На другому поверсі розташована лаунж зона, з каміном і дитячим куточком, другий поверх підходить як для батьків з дітьми, так і затишних зустрічей з друзями. Ми пропонуємо Вам насолодитися смачними стравами та дивовижною атмосферою закладу.

В кафе регулярно проходять музичні вечірки, кулінарні та творчі майстер-класи. Арт- кафе Green допоможе Вам відсвяткувати найщасливіші дні в вашому житті, і Ваші гості оцінять старанність та ввічливість персоналу. Площа і меню закладу дозволяє проводити дні народження, банкети, і навіть весілля. Ваші гості оцінять гарний інтер’єр закладу, вишукані страви, старанність та ввічливість персоналу нашого закладу. Green постійно приймає участь в різноманітних благодійних акціях та фестивалях. Арт -кафе є прибічником живого спілкування, тому Wi-Fi відсутній. 

Арт-кафе Green находится в самом центре Львова

Кафе имеет большое разнообразие вегетарианских, веганских и сироидських блюд. Меню заведения обновляется каждые четыре месяца, поэтому Вы сможете чаще наслаждаться новыми блюдами, разработанными нашим шеф-поваром. В арт-кафе Green Вы сможете заказать желанный абсолютно вегетарианский торт, который не только вкусный, но и очень полезен. Кафе предоставляет качественную и быструю доставку блюд в любой уголок Львову.

В арт-кафе Green царит "эко настроение", место очень уютное и не шумный, хотя и атмосфера там очень живая. Весь декор выполнен в стиле норд, в зеленых и светлых тонах, натуральное дерево, льняные шторы, живые цветы, свечи и настроением музыка,

        Green двухэтажное кафе, на первом этаже которого 54 посадочных места, а на втором 12.

На первом этаже есть фреш бар, зеленые диванчики и барная стойка. Также при входе есть небольшой магазин, в котором можно приобрести специи, масла, сухофрукты, орехи, различные злаковые, а также продукты собственного производства, такие как растительные котлеты, фалафель, хлеб. На втором этаже расположена лаунж зона, с камином и детским уголком, второй этаж подходит как для родителей с детьми, так и уютных встреч с друзьями. Мы предлагаем Вам насладиться вкусными блюдами и удивительной атмосферой заведения.

        В кафе регулярно проходят музыкальные вечеринки, кулинарные и творческие мастер-классы. Арт кафе Green поможет Вам отпраздновать самые счастливые дни в вашей жизни, и Ваши гости оценят усердие и вежливость персонала. Площадь и меню заведения позволяет проводить дни рождения, банкеты, и даже свадьбы. Ваши гости оценят красивый интерьер заведения, изысканные блюда, исполнительность и вежливость персонала нашего заведения. Green постоянно принимает участие в различных благотворительных акциях и фестивалях. Арт-кафе является сторонником живого общения, поэтому Wi-Fi отсутствует.


Залиште свій відгук