Вегетаріанське арт-кафе GREEN

Фотогалерея


 

Арт-кафе Green - це перше у Львові вегетаріанське кафе, яке знаходиться в самому серці стародавнього міста. В меню кафе ви можете ознайомитися з авторськими стравами шеф-кухаря. Страви в закладі виключно вегетаріанські, веганські та сироїдські, а саме: перші та основні страви, закуски, салати, напої та десерти. Кафе Green живий приклад здорової та, водночас, смачної кухні.

Заклад складається з двох поверхів. На першому поверсі розташований зелений магазинчик Green shop, в якому є різноманітні здорові продукти, починаючи від бездріжджового хліба, солодощів без цукру, рослинних ковбас та закінчуючи екзотичними горіхами та напоями. Також на першому поверсі розташований основний зал, з якого є вихід на веранду. Другий поверх полюбляють ті хто хоче ралакснути або для мам з дітками, адже там роззуваються і можна повзати по ковроліні.

Все кафе має екологічний дизайн і виконано в зелених та спокійних тонах.

Green- це передусім арт-кафе, а тому в ньому відбуваються різні події, в основному пов'язані зі здоров'ям та розвагами. Кафе на регулярній основі проводить акустичні вечірки у п'ятницю, медитацію суботами, кулінарні майстер-класи щонеділі, а також багато різних подій та свят.

Наше кафе стало улюбленим місцем для святкування днів народжень, корпоративних вечірок і навіть святкування весілля.
 


Відгуки 1

 
Круте кафе. Смачна їжа,приємний персонал,зручне меню(його дійсно варто відзначити,привабливі картинки та позначки біля страв роблять свою справу.) Раджу всім

Залиште свій відгук