Верховина

Святкуйте разом з нами

Проведення весіль та бенкетів

Проведення весіль та бенкетів

Чарівне весілля, гучні хрестини, елегантний ювілей, незабутній день народження,— це банкет, проведений у «Верховині»

Банкетний зал «Верховина» порадує Вас вишуканим класичним інтер’єром, дуже смачною кухнею та чудовим сервісом. Банкетний зал для проведення невеликих весіль та святкових заходів від 20 до 100 гостей До ваших послуг: Організація заходу під ключ; Виїздна церемонія; Оформлення залу; Європейська кухня; Страви на мангалі; Жива музика; Ведучий з авторською програмою.

Проведення весіль та бенкетів Проведення весіль та бенкетів Проведення весіль та бенкетів Проведення весіль та бенкетів

Банкетний зал ресторану «Верховина» у передмісті Львова – це ідеальне місце для святкувань урочистих подій від 30 до 100 осіб.


Для Вашої зручності ми потурбуємось про організацію свята «під ключ».


Для Вашого комфорту - літня тераса з відпочинковим майданчиком, альтанками та сучасною фото-зоною – це все на свіжому повітрі.


Для Вашого задоволення – вишуканий зал у класичному стилі, смачні страви української та європейської кухні, супровід  живої музики з веселим харизматичним ведучим.


Затишок, комфорт, помірні ціни та лояльні умови, індивідуальний підхід до кожного – усе це для наших клієнтів.


Ми працюємо для Вас!


Фотогалерея


Відгуки 1

 
Святкували весілля у ресторані Верховина 21 листопала 2019р. Дуже вдячні організаторам за чудову атмосферу, смачну кухню. гарну музику та цікаву розважальну програму. Ми раді, що в таки важливий день все було на високому рівні. Дякуємо власниці закладу п. Зоряні за поради і організацію. Однозначно рекомендуємо цей заклад лля святкувань. І ми з чоловіком ще не раз до вас заїдемо. Велике дякую!!!

Залиште свій відгук