Верховина

Святкуйте разом з нами

Проведення весіль та бенкетів

Проведення весіль та бенкетів

Чарівне весілля, гучні хрестини, елегантний ювілей, незабутній день народження,— це банкет, проведений у «Верховині»

Банкетний зал «Верховина» порадує Вас вишуканим класичним інтер’єром, дуже смачною кухнею та чудовим сервісом. Банкетний зал для проведення невеликих весіль та святкових заходів від 20 до 100 гостей До ваших послуг: Організація заходу під ключ; Виїздна церемонія; Оформлення залу; Європейська кухня; Страви на мангалі; Жива музика; Ведучий з авторською програмою.


Ресторан «Верховина» розташований у мальовничому куточку села Зимна Вода. Місце розташування якраз ідеальне для тих, хто бажає відпочити від міста, метушні, корків та не хоче віддалятись від цивілізації.
Якщо Ви шукаєте затишне місце для романтичної вечері, святкування дня народження, ювілею, хрестин, весілля, бенкету, то «Верховина» саме те що Ви шукаєте! Чудові страви європейської, української та галицької кухні нададуть Вашому святу незабутнього смаку, а фірмові страви ресторану змусять Вас повернутись ще раз. ідмінний сервіс та вишуканий інтер’єр залів ресторану запам’ятаються гостям нашого закладу надовго.
Жива музика створить незабутній настрій та атмосферу справжнього свята, яку можна легко доповнити шоу – програмою.
.
Банкетний зал для проведення невеликих весіль та святкових заходів від 20 до 100 гостей
Можемо запропонувати вам наступні послуги:
- Організація заходу під ключ;
- Оформлення залу з урахуванням усіх ваших побажань та вимог;
- Виїздна церемонія;
- Європейська кухня;
- Страви на мангалі;
- Жива музика;
- Ведучий з авторською програмою.
До зустрічі у нашому ресторані.Відгуки 1

 
Святкували весілля у ресторані Верховина 21 листопала 2019р. Дуже вдячні організаторам за чудову атмосферу, смачну кухню. гарну музику та цікаву розважальну програму. Ми раді, що в таки важливий день все було на високому рівні. Дякуємо власниці закладу п. Зоряні за поради і організацію. Однозначно рекомендуємо цей заклад лля святкувань. І ми з чоловіком ще не раз до вас заїдемо. Велике дякую!!!

Залиште свій відгук