Кульпарківська 200а [Карта]
щоденно
13107

"FUTURA HUB" ("ФУТУРА ХАБ") — це event- й art-простір, місце для Вашого розвитку, самовираження і креативу. Тут Ви можете працювати, відпочивати, черпати натхнення для втілення нових ідей.

"FUTURA HUB" — успішне втілення концепції "Сo-eating. Co-working and Co-dreaming". Це community однодумців, які цінують середовище сучасного комфорту й впевнено творять своє завтра.

"SHOco." — ідеальне місце для тих, хто любить свіжу випічку й шукає затишний коворкінг-спейс. "SHOco." — ресторан, що працює у форматі дейлі-кафе. Тут Вам запропонують смачні сніданки, ароматну випічку, кондитерські вироби, смачні десерти, чай, каву.

"ZWIN wine & robata" — сучасний заклад з акцентом на хороше якісне вино, де Ви можете смачно поснідати, пообідати, повечеряти, скуштувати різні види вина. Свіже й квіткове, насичене й фруктове, легке і ягідне — ми допоможемо обрати те, що ідеально доповнить Вашу страву.

А ще, у "ZWIN" відбуваються дегустації вин, майстер-класи, зустрічі з виноробами.

"OM NOM NOM" — одне з перших у Львові веганських кафе, гасло якого — "be kind to every kind".

Завітавши сюди, Ви переконаєтеся, що вегетаріанська їжа може бути цікавою, насиченою й різноманітною. Тут Ви знайдете нових знайомих й однодумців, з якими є про що поговорити і просто комфортно провести час.

"PIZZA CELENTANO" — це класична італійська піца, смачне вино, приємна атмосфера і яскравий інтер’єр. Це простір для зустрічей і відпочинку, де будні дні перетворюються в свята, а свята — стають ще цікавішими.

На Вас чекає:

  • шоу від pizza masters
  • сирне свято у mozarella bar
  • pasta bar — пропонує пасту за італійським рецептом, яку можна замовити в ресторані або придбати й приготувати вдома
  • food & wine — крамниця з вином і продуктами для гурманів
  • wine corner — місце для справжніх поціновувачів вина
  • CELENTANO kids — простір для найменших гостей, де проходять дитячі свята, майстер-класи з виготовлення піци

"Craft&Kumpel’" — крафтовое і класичне пиво власного виробництва в незвичному поєднанні зі стравами. До Ваших послуг новий кулінарний підхід — здивувати гостей кулінарними новаціями й оригінальною подачею страв.

Пивні сомельє проведуть цікаві дегустації й допоможуть обрати закуски, що доповнюють і розкривають смак пива.

"Platforma" — co-working простір й ідеальне місце для роботи, ідей і творчості. Тут Ви отримаєте послуги, що допоможуть бізнесу розвиватися швидше. "Platforma" — співтовариство успішних людей. Great minds work together.

АО АКБ "Банк Львов" — швейцарські стандарти банківського сервісу, де вдало поєднано найкращі Львівські традиції з незмінною швейцарською якістю.

Ми надаємо значно більше, аніж фінансові послуги. Послуги бізнес консультанта, рекомендації у будь-якій сфері управління діяльністю, розвиток малого та середнього бізнесу, комплексне обслуговування фізичних осіб, індивідуальний підхід, розуміння потреб клієнта та швидке прийняття рішень. "Банк Львів" — єдиний банк-партнер ЄБРР в Україні, що приймає участь у програмі "Women in business".

Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCGFD25yEIJGqbnyQjDPWQ6A


Локація можливостей та креативу

ПРОСТІР ПОДІЙ

ПРОСТІР ПОДІЙ

Креативні львів’яни та гості міста, дизайнери та математики, художники та айтішники об’єднані FUTURAстичним стилем життя і цінують простір крутих подій.

У FUTURA HUB Ти зустрінеш відомих коучерів, мотиваторів, бізнес-спікерів та класно проведеш час.

Простір подій відкритий для нових талантів та авангардних мистецьких ідей.

Це формат яскравих арт-виставок, комфортних зустрічей, сучасної бізнес-освіти у поєднанні з гастрономічним задоволенням.

 

PLATFORMA

PLATFORMA

Platforma – це локація для роботи, ідей і творчості. 
Ми будуємо co-working простір, де поєднання комфорту і дизайну перетворюється на ідеальну робочу атмосферу. Ми пропонуємо послуги, що допомагають бізнесу розвиватися швидше. Ми створюємо співтовариство успішних людей.
Great minds work together!

Ми обрали FUTURA, тому що саме це місце незабаром стане сучасним осередком, що об’єднає креативну молодь міста і бізнес-кластер Львова.

 

БАНК ЛЬВІВ

БАНК ЛЬВІВ

АТ АКБ «Банк Львів» – швейцарські стандарти банківського сервісу у Львові / швейцарські інвестиції у Львів

Банк Львів – надійний банк з швейцарським власником. Банк, де вміло поєднують найкращі Львівські традиції із незмінною швейцарською якістю.

Ми будуємо партнерські стосунки з нашими клієнтами, надаючи значно більше аніж фінансові послуги. Кожен з наших клієнтів може звернутись до бізнес консультанта, та отримати рекомендації у будь-якій сфері управління діяльністю.

Ми перший банк в Україні, для жінок в бізнесі. Адже Банк Львів – єдиний банк-партнер ЄБРР в Україні у програмі «Women in business», в рамках якої ми пропонуємо цілий спектр нефінансових послуг, включаючи підвищення кваліфікації та відшкодування затрат на реалізацію проектів.

Розвиток малого та середнього бізнесу, комплексне обслуговування фізичних осіб, індивідуальний підхід, розуміння потреб клієнта та швидке прийняття рішень – це принципи роботи команди професіоналів, орієнтованої на довготривалі партнерські стосунки.

Широка мережа відділень банку у Західній Україні забезпечує максимальну присутність у регіоні та зручність у наданні банківських послуг.


Показати на карті

Адреса: Кульпарківська 200а

Залиште свій відгук