Львів - місто літератури / Lviv - City of Literature

м. Львів, вул. Кушевича, 1, МПК ім. Г. Хоткевича, каб. 304 [Карта]
10:00-18:00
15473

В грудні 2015 року Львів увійшов до Мережі креативних міст ЮНЕСКО, здобувши титул “Місто літератури ЮНЕСКО”. Новий статус міста означає для нього вихід у світовий літературний простір, розвиток літературного туризму та можливість різноманітної творчої співпраці на міжнародному полі. Це не просто велика кількість подій, яких і нині не бракує — а системний розвиток міжнародного літературного життя на базі Львова.

Основними напрямками підтримки від ЮНЕСКО стануть міські проекти, спрямовані на розвиток читання, літературної творчості та видавничої справи. Реалізовуватися все буде за рахунок міського бюджету та інвесторів, спонсорів, донорства і грантів, а також міжнародних фінансових ініціатив. Крім того, запроваджується Перша міська премія для авторів книг та упродовжу року буде проведено низку заходів, зокрема: підтримка книговидання і перекладів у Львові, відкриття літературних ініціатив, спрямованих на вимушено переміщених осіб та учасників АТО на Сході України; проекти для читачів третього віку, дітей та підлітків.

Мережа креативних міст ЮНЕСКО була створена 2004 року; всі її учасники співпрацюють над проектами в сфері розбудови індустрії культури, обміну досвідом із організації подій та розробки планів економічного розвитку міст в тісному партнерстві із локальними та міжнародними форматами подій і активностей в сфері розвитку суспільства і культурного життя міст-учасників.

 


Відеогалерея

Відео з Youtube, Facebook, Vimeo : 

Залиште свій відгук