Простір Мрій

вулиця Городоцька, 106, Львів, Львівська область, 79018 [Карта]
11:00 - 22:00 неділя вихідний
141494

Послуги

Святкування та корпоративні арт-вечірки

Святкування та корпоративні арт-вечірки

Як організувати класний корпоратив або день народження у Львові для маленької компанії? Ось з великими компаніями все ясно: бюджет дозволяє виїхати в заміський комплекс, поєднати багато активностей. А що робити, якщо бюджет не великий, колектив маленький, а хочеться чогось неймовірного? Телефонуйте нам і вибирайте творчий майстер-клас собі до смаку!
Або можна зібратися в улюбленому ресторані – це завжди приємно, проте часто хочеться чогось більшого. Прекрасним рішенням для різноманітності Вашого корпоративу буде творчий майстер-клас у Львові від арт-студії «Простір мрій».

Творчі майстер-класи на романтичних побаченнях

Творчі майстер-класи на романтичних побаченнях

Романтика робить наше життя яскравішим, приємніше і дарує масу позитивних емоцій. Вкрай важливо не втрачати романтику з часом. А щоб підтримувати вогник любові і романтичні відносини з коханою людиною варто робити приємні сюрпризи один одному і більше часу проводити разом. Творчі майстер-класи для закоханих - вибір, який подарує вашій любові новий політ. В якості романтичного подарунка, можна відразу запросити кохану людину на майстер-клас або подарувати сертифікат з відкритою датою, щоб скористатися ним пізніше.