Європейський табір EuroCamp

82660, Львівська обл., Сколевський р-н., смт. Славське, вул. Устияновича, 35 [Карта]
Щоденно
10170

Тренінговий курс для підлітків, практичний майданчик для розкриття власного потенціалу та розвитку.

В «Європейському таборі»  ми навчаємось, граємо, спілкуємось, досліджуємо. Допомагаємо знайти підліткам свої сильні сторони та повірити в себе та в суспільство, в якому живемо.

Після “Європейського табору” в учасників спостерігається невтримне бажання читати книги, випробувати власні сили, генерувати ідеї,  подорожувати, розповідати батькам та друзям про  права людини, культуру та мистецтво, екологію, медіа грамотність, start up та про ще багато різних цікавих тем.

Ми досліджуємо важливі сторони європейського життя та втілюємо їх у власному просторі. Розширюємо уявлення підлітків про себе, друзів, суспільство, світ.

З учасниками працює команда професіоналів, які люблять свою справу, вчать та вчаться,  з відповідальністю та натхненням розкривають себе в роботі з підлітками (з учасниками працюють директор, методист, тренери, ведучі воркшопів, дизайнер, фотограф/відеограф, музичний керівник, хореограф, спортивний керівник а також запрошені гості для проведення унікальних майстер-класів).

Основу програми складають тематичні інтерактивні заняття, майстер-класи та гуртки ( напрямки занять: екологія, демократія, професії майбутнього, права людини, медіа грамотність, культура та мистецтво, фінансова грамотність, соціальна інклюзія, start up та інші). Також ми заохочуємо учасників до розвитку  власних  здібностей та талантів, прояву ініціативи— у форматі peer to peer надаємо учасникам можливість проведення своїх воркшопів, занять.

 

 

 

 

 


Фотогалерея


Залиште свій відгук