Спортивно-оздоровчий клуб «Євроспорт»

Пов'язані заклади

LH Bar & Restaurant
Адреса: м. Львів, площа Петрушевича 1
LH Hotel & SPA
Адреса: м. Львів пл. Петрушевича,1,

Активний спосіб життя та корисний відпочинок є невід'ємною складовою Вашого здоров'я. Переступивши поріг "Євроспорту", Ви занурюєтесь у магічну клубну атмосферу, де створені всі умови для досягнення Ваших цілей.

Наш Клуб надає спортивно-оздоровчі послуги з травня 2005 року. "Євроспорт" під одним дахом поєднав: басейн; басейн для аквафітнесу; басейн для немолят; тренажерний зал; два зали фітнесу; зал боксу; тенісні корти; зал для міні футболу; зону релакс (російську парну, фінську сауну, римську парну, джакузі, кімнати відпочинку); бари; центр косметології; спортивний магазин; безкоштовну автостоянку.
Вигідним є розташування Клубу в центральній частині міста. Варто зазначити, що Клуб знаходиться в приміщенні, яке було збудоване у 1934 році як спортивний заклад і мало на той час басейн та ігровий зал. Після реконструкції 2005 року спектр послуг було значно розширений і тепер клієнти мають можливість тренуватися у світлих та просторих залах, що важливо для всіх, хто цінує комфорт.

З моменту відкриття в „Євроспорті" стали традиційними спортивні змагання та танцювальні свята, це дає можливість отримувати задоволення від занять та проявляти свої здібності.


Відгуки 1

 
Найкращий спортивний клуб у Львові! Всім раджу))))

Залиште свій відгук