Будинок органної та камерної музики / Lviv Concert House

м. Львів, вул. Бандери, 8 [Карта]
17:00 - 21:00
369860

Події


Будинок органної та камерної музики знаходиться в колишньому костелі святої Марії Магдалини (XVII ст.). У 1932 році в цьому костьолі було встановлено виготовлений у Чехії орган фірми «Rieger-Kloss», найбільший на території України. Цей орган реставрувався у 1968 та 1988 роках.
У радянський період у приміщеннях якийсь час розміщався спортивний зал, пiзніше танцювально-концертний зал, який належав Політехнічному iнституту, а в 1960-х роках будівлю перепрофiльовано під органний зал Львівської консерваторії ім. Миколи Лисенка.

Як концертна організація, Будинок органної та камерної музики заснований у 1988 році, де відбуваються різножанрові концерти органної та камерної музики.Відгуки 4

 
Вільна посадка за трьома секторами, для сидіння звичайні дерев’яні лавочки. В залі реально холодно, немає сенсу роздягатися. Але в коридорі чудова виставка краваток. Також є виставка старих фортепіано та органів. На вході можна придбати каву, це дуже зручно. Сам зал дуже красивий та просторий, має величний такий орган.
 
Скажите пожалуйста, в конце января, 26-29-го, будут концерты в костёле?
 
Скажіть, будь ласка, а афіша на червень вже є?
 
Доброго дня, розміщуємо на один місяць наперед. За червень уточнюйте на касі Органного.

Залиште свій відгук