Львівська національна філармонія

м. Львів, вул. Чайковського, 7 [Карта]
Щоденно
352344

Львівська філармонія почала роботу у 1902 році в приміщенні колишнього театру Скарбека (сьогодні — театр Марії Заньковецької). У 1933 році Адам Солтис заснував оркестр Львівської філармонії. У 1939 році філармонії надано статус державної. З 1944 року симфонічний оркестр філармонії розпочав постійну концертну діяльність.

На базі філармонії діють Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Академічний камерний оркестр « Віртуози Львова », Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок», квартет бандуристок «Львів'янки» і ансамбль «19-й клас».

Львівська обласна філармонія, як один з провідних концертних закладів України, різноманітними формами популяризує найкращі взірці музичного мистецтва – це міжнародні фестивалі, цикли концертів-монографій, концерти за участю відомих музикантів, тематичні програми для учнів середніх шкіл.Відгуки 1

 
Філармонія- місце,в якому наповнюється моя душа,де я відпочиваю. Неймовірно талановиті музиканти!!! Але 16.02.20 на концерті "Музика Голівуду" було ДУЖЕ жахливо,ще на концерті мене почала боліти голова,а потім і в ночі не могла заснути!!! Поясніть мені ,будь ласка, якого Х...А (я неймовірно зла) показувати сцени насилля із фільмів (для перегляду фільму є кінотеатр), для чого це світло,яке постійно фігачило у очі (за цим я би пішла на дискотеку,але туди я не ходжу,бо мене це втомлює). Людино,яка так старалася, щоб зробити це шоу, благаю Вас НЕ РОБІТЬ більше такого, бо для мене,як дуже чутливої і глибокої людини, музика, як вода для тіла!!! У філармонію я ходжу для того, щоб послухати і насолодитися Музикою!!!

Залиште свій відгук