Львівська національна філармонія

м. Львів, вул. Чайковського, 7 [Карта]
Щоденно
386337

Львівська філармонія почала роботу у 1902 році в приміщенні колишнього театру Скарбека (сьогодні — театр Марії Заньковецької). У 1933 році Адам Солтис заснував оркестр Львівської філармонії. У 1939 році філармонії надано статус державної. З 1944 року симфонічний оркестр філармонії розпочав постійну концертну діяльність.

На базі філармонії діють Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Академічний камерний оркестр « Віртуози Львова », Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок», квартет бандуристок «Львів'янки» і ансамбль «19-й клас».

Львівська обласна філармонія, як один з провідних концертних закладів України, різноманітними формами популяризує найкращі взірці музичного мистецтва – це міжнародні фестивалі, цикли концертів-монографій, концерти за участю відомих музикантів, тематичні програми для учнів середніх шкіл.Відгуки 2

 
Побувала на концерті «Музика єдності» в четвер і була приємно вражена високим рівнем рядового концерту для напівпустого залу. Чудовий підбір програми, багато чого чула вперше. Особливо вразив Золтан Алмаші, рада собі відкрити його. Дякую за такий приємний вечір «Віртуозам Львова». З нюансів можу виділити те, що в приміщенні холоднувато, можна в гардероб не здаватися. Доволі скрипуча підлога і двері, тому важливо, щоб відвідувачі дотримувалися дисципліни. І також, на жаль, слабка ведуча.
 
Філармонія- місце,в якому наповнюється моя душа,де я відпочиваю. Неймовірно талановиті музиканти!!! Але 16.02.20 на концерті "Музика Голівуду" було ДУЖЕ жахливо,ще на концерті мене почала боліти голова,а потім і в ночі не могла заснути!!! Поясніть мені ,будь ласка, якого Х...А (я неймовірно зла) показувати сцени насилля із фільмів (для перегляду фільму є кінотеатр), для чого це світло,яке постійно фігачило у очі (за цим я би пішла на дискотеку,але туди я не ходжу,бо мене це втомлює). Людино,яка так старалася, щоб зробити це шоу, благаю Вас НЕ РОБІТЬ більше такого, бо для мене,як дуже чутливої і глибокої людини, музика, як вода для тіла!!! У філармонію я ходжу для того, щоб послухати і насолодитися Музикою!!!

Залиште свій відгук