Львівський академічний обласний театр ляльок

м. Львів, пл. Данила Галицького, 1 [Карта]
(032) 235-58-32 (каса)
(032) 272-47-73 ((дирекція))
11:00 - 19:00
60606

Події

Розваги для дітей
Львівський академічний обласний театр ляльок

Розклад сеансів уточнювати в білетній касі; касі театру
Вистава для дітей

Львівський театр ляльок відчинив свої двері 15 квітня 1946 року виставою за українською народною казкою «Івасик-Телесик». Емблемою театру є зображення персонажа з цієї казки – Івасика-Телеска.
Репертуар театру репрезентований як постановками для дітей, так і для дорослих. Загалом театром протягом творчого життя здійснено постановки понад 200 спектаклів.
Серед дитячих постановок переважають вистави за народними і літературними казками: “Коза-дереза”, “Пан Коцький”, “Фарбований лис” за І. Франком, “Снігова королева” Г.К.Андерсена, “Ріккі-тіккі-таві” Р. Кіплінга тощо.
Вистави Львівського обласного театру ляльок для дорослих: “Ніч перед Різдвом” М. Гоголя, “Мадемуазель Нітуш” Г. Мельяка та А. Мілло, “Ловіть мить успіху” К. Рижова, “Біда від ніжного серця” В.Сологуба, “Мадемуазель Нітуш” Г.Мельяка і А.Мілло, “Лівша” за Леськовим тощо.
Театр активно гастролює, бере участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних заходах і фестивалях.
Нагороди:
Вистава “Рімтімті” отримала Гран-прі на VII Міжнародному фестивалі в м. Ломже (1994р.);
Вистава “Дикі лебеді” нагороджена медаллю на XV Міжнародному фестивалі в м. Бельсько-Бяла (1991р.).
Будівлю, в якій він міститься зведено 1912 року як Палату ремісників у стилі ренесансу країн Центральної Європи (аркада на рівні першого поверху, аттик з волютами).


Показати на карті

Адреса: м. Львів, пл. Данила Галицького, 1

Відгуки 8

 
З якого віку потрібно дитині купувати окремий білет?
 
Зверніться за телефоном: (032) 235-58-32 (каса)
 
Були з донькою 6 років на виставі "Золоторогий олень": хоче ще) Акторів, що керували ляльками, було видно, але усі в образі, тому все органічно. Мені було цікаво спостерігати саме за акторами, грають пречудово. Дитина легко розуміє верхній шар історіі, але у виставі багато й образів, які можна розшифровувати: що це означає, а що цим хотіли сказати. Видовище тому дуже атмосферне. Тим, хто бажає ходити на Лиса Микиту і Оленя з дошкільнятами, раджу спочатку почитати ці твори, обговорити, познайомитись з героями. А з дворічними дітками - це взагалі золоте правило: книга-бесіда-театр. Були на 1 ряді, видно добре, голови не задирали; крісла зручні; музика не заважала. Вдячні за враження!
 
дякую за корисні поради
 
Відвідуємо із великим задоволенням.
 
Были первый раз с ребенком и нам очень понравилось. Ребенок смотрел представление "не отрывая глаза". Очень интересно, мы планируем туда ходить каждую неделю.
 
Відвідала театр з внуцею,весело і вистава сподобалася але є зауваження : темно біля гардеробу ,немає де сісти і холодно !
 
Відвідую театр з доцею регулярно, приємно бачити щирі посмішки в дітей! Щиро дякую колективу театру за їхню роботу!!! Завжди цікаво, весело і хочеться приходити ще і ще!

Залиште свій відгук