Львівський академічний обласний театр ляльок

м. Львів, пл. Данила Галицького, 1 [Карта]
(032) 235-58-32 (довідка)
Каса працює щодня, крім понеділка з 11.00 до 18.00, обід – 14.00-15.00.
168114

Відгуки 10

 
Були з сім'єю недавно в театрі. Дуже задоволені. Гарна робота всього колективу. Дякую.
 
Ми зі сім'єю із великим задоволенням відвідуємо яВаш театр. Ви Молодці, що так гарно вмієте розвеселити діток. У нас після кожної вистави море гарних вражень. Дуже Вам дякуємо за вашу працю, любимо і цінуємо!!!
 
З якого віку потрібно дитині купувати окремий білет?
 
Зверніться за телефоном: (032) 235-58-32 (каса)
 
Були з донькою 6 років на виставі "Золоторогий олень": хоче ще) Акторів, що керували ляльками, було видно, але усі в образі, тому все органічно. Мені було цікаво спостерігати саме за акторами, грають пречудово. Дитина легко розуміє верхній шар історіі, але у виставі багато й образів, які можна розшифровувати: що це означає, а що цим хотіли сказати. Видовище тому дуже атмосферне. Тим, хто бажає ходити на Лиса Микиту і Оленя з дошкільнятами, раджу спочатку почитати ці твори, обговорити, познайомитись з героями. А з дворічними дітками - це взагалі золоте правило: книга-бесіда-театр. Були на 1 ряді, видно добре, голови не задирали; крісла зручні; музика не заважала. Вдячні за враження!
 
дякую за корисні поради
 
Відвідуємо із великим задоволенням.
 
Были первый раз с ребенком и нам очень понравилось. Ребенок смотрел представление "не отрывая глаза". Очень интересно, мы планируем туда ходить каждую неделю.
 
Відвідала театр з внуцею,весело і вистава сподобалася але є зауваження : темно біля гардеробу ,немає де сісти і холодно !
 
Відвідую театр з доцею регулярно, приємно бачити щирі посмішки в дітей! Щиро дякую колективу театру за їхню роботу!!! Завжди цікаво, весело і хочеться приходити ще і ще!

Залиште свій відгук