Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької

м. Львів, проспект Свободи, 28 [Карта]
(380) 322356586 (театральна каса)
12.00 -21.00
564027

Відгуки 5

 
Будівля дуже красива та пишна, все в багатих золотих кольорах. Всередині не одну годину можна роздивлятися. Плюси: - На вході є людина, яка спеціально стоїть там для того, щоб скеровувати відвідувачів у правильному напрямку. Через це все рухалося швидко та без зайвої плутанини. - Для кожного сектору свій окремий гардероб. - В залі адекватна температура. - Хороша підлога на сцені, танцори на ній не гупають. - Різноманітні декорації. Мінуси: - Не дають людям повноцінно насолодитися приміщенням. А бажаючих хоча б зробити фото дуже багато. Швидко вимикають світло і всіх виженають. Особливо після кінця вистави. - Ніде купити води. Буфет тільки алкогольний і він маленький. - В туалети черга. - В деяких місцях приміщення не чутно дзвінок. Напиклад, в туалеті. - В партері невеликий перепад по висоті, тому якщо ви невеликого зросту, то вам не буде видно за передніми рядами. Взагалі найкращі місця - це перший ряд балконів. Власне є над чим попрацювати. Мені б хотілося, щоб відвідувачів менше підганяли, а давали можливість відпочивати та насолоджуватися.
 
Львів тепло і щиро приймає людей, які змушені були переїхати до цього прекрасного міста і у вчорашній вечір хотілось відчути затишок у стінах Національного театру насолодившись прекрасною музикою Д. Верді Але на жаль шкода витрачених грошей і змарнованого часу. Аїда розлазилась у кожній сцені. Голоси солістів слухати неприємно, акторська гра штучна, з примусу Тай оркестр розчарував своїм криком та вульгарністю виконання. Не личить Національному театру таке виконання. Перемоги і миру всій Україні!!!
 
Две замечательных девушки Оксана Максимова и Катерина Самарец подарили нам незабываемы впечатления в Рождественском Львове. Отличная гостиница, хорошо продуманная и организованная программа. Спасибо Вам большое ! Процветания Вам в наступающем году!
 
Неможливо купити онлайн квитки
 
Проблема виникла на нашому сайті чи на офіційному сайті Оперного?

Залиште свій відгук