Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»

м. Львів, вул. Фредра, 6 [Карта]
Щоденно
157380

Є багато місць у рідному місті, повз які проходиш, не помічаючи їхнього існування.

Що вже говорити про приїжджих, які навіть не здогадуються, що у Львові на їхніх дітей чекає казка…

Не завжди Львів зустрічає своїх гостей гарною сонячною погодою. Часто дощі, тумани, мокрі ноги і вітер можуть зіпсувати настрій та екскурсію по місту.

Але чому б не провести час цікаво та із користю?... Ось театр для дітей «І люди, і ляльки»…
/Оленка Бліда «Львів туристичний» №2 листопад 2008 р./

 

 

Театр-студія естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» був створений у вересні 1990 року за ідеєю Олега Новохацького. Створюючи цей оригінальний колектив, Олег Новохацький прагнув розширити рамки лялькового жанру, створити вистави, які б зацікавили і дітей, і дорослих.
У своїх виставах театр використовує нові засоби виразності, коли лялька живе у тримірному просторі, як і драматичний актор здійснюється контакт із глядачем на кількох рівнях спілкування: від актора, від образу, від ляльки.

Театр працює для широкого кола глядачів. Пошук та створення оригінальної п’єси стало принциповим положенням репертуарної політики.
За перші 9 років роботи Олегом Новохацьким здійснено 16 постановок для найменших глядачів, школярів та дорослих.

Театр неодноразово брав участь у міжнародних театральних фестивалях — м. Рівне (1992), «Золотий Телесик», «Золотий Лев -96» (м. Львів), «Інтерлялька-98» (м. Ужгород). Увазі міжнародного журі було запропоновано вистави «Топ-топ-шоу», «Журавлине пір’я», «Теремок», які відзначено дипломами лауреатів та призами.
У ніч проти 27 січня 2006 року в театрі сталася пожежа. Вогнем було знищено костюми, обладнання, сцену, ляльки, декорації, пошкоджено крісла глядачів, меблі та підлогу. Усього збитків завдано на 79 000 гривень. Причиною пожежі стало порушення правил монтажу електромережі.
У грудні 2007 року відбулося відкриття муніципального театру «І люди, і ляльки» після пожежі. У театрі повністю відновили сцену, глядацьку залу, гримерні та підвал. Також закупили спеціальну техніку, освітлення та нові крісла, придатні для дітей, що пересуваються на інвалідних візочках.


Відгуки 5

 
Вчора вперше були у театрі. Діти задоволені дуже. Персонажі виходили в зал до діток і це дуже круто, море емоцій )))) А пісеньку до равлика вже другий день співаєм ))) Дякуємо, тепер знаємо де проводити вихідні дні.
 
Сьогодні з дитиною відвідали прем’єру “ В гості до сонечка”. Неймовірно, чудово і вражаюче!!! Рекомендую виставу !!!!
 
чудовий театр, відвідували всі ваші вистави-зараз їх згадуємо з особливою теплотою, але сьогодні, побачивши ваші анонси, вдалось поринути в ті часи... Ми зараз живемо в Америці, але я дякую долі, що дитинство мого сина пройшло в Україні і ми мали змогу відвідувати ваш театр!!! Творчих успіхів вам!!!
 
надзвичайно цікаві, яскраві, кольорові, ритмічні вистави. дітки в захваті.
 
Велика подяка колективу театру за прекрасні постановки і гру акторів. Не тільки діти очікують зустрічі з вами, але і дорослі. Завжди відвідуємо ваш театр із задоволенням. Дякуємо за вашу працю. Творчого натхнення всім вам і чекаємо на нові постановки.

Залиште свій відгук