Міський палац культури ім. Гната Хоткевича

м. Львів, вул. Кушевича, 1 [Карта]
щоденно
18611

Міський Палац культури ім. Гната Хоткевича сьогодні є найстарішим діючим Палацом культури у Львові. Продовжуючи демократичні традиції своїх фундаторів, Палац працює для всіх мешканців міста, незалежно від віку, національності, релігійних та політичних уподобань. Проте головне завдання нашої діяльності залишається незмінним - це підтримка, продовження і розвиток культурних традицій нашого міста та держави. Недарма саме на сцені МПК ім.Гната Хоткевича у період національного відродження відбувалися вистави театру "Не журись", звучали колядки та щедрівки, виспівувала молодь Товариства Лева...

              Зараз в Палаці працює понад двадцять творчих колективів різного напрямку та вікових категорій, в яких займається понад тисячу постійних учасників. Більшість колективів носять почесне звання "Народний" та "Зразковий". Творчі колективи Палацу завжди є бажаними гостями на міських святах. Завдяки активній концертній діяльності та участі у різноманітних фестивалях та конкурсах кожен із них відомий далеко за межами України. Щороку у травні-червні на сцені нашого Палацу проходять звітні концерти творчих колективів, куди й запрошуємо львів'ян та гостей міста насолодитися майстерністю юних талантів.

            МПК ім.Гната Хоткевича проводить різноманітні заходи та реалізовує проекти, багато з яких уже стали традиційними.

Майже десять років триває проект «Побачення зі Львовом», в рамках якого - єдині в Україні симфонічні ранки для школярів від відомого українсько-швейцарського оркестру «INSO Львів», а також авторські літературні вечори та презентації за участю відомих українських письменників Ю.Андруховича, Ю.Покальчука, Ю.Винничука, В.Неборака, О.Ірванця, М.Зарічного та ін.

Палац культури часто виступає співорганізатором багатьох фестивалів. Легендарна «Червона рута», бардівська «Срібна підкова», патріотичні «Сурми звитяги», молодіжний «Шевченко-фест», дитячий «Забавдень» - і це ще далеко не повний список...

Колектив Палацу переконаний, що без культури немає майбутнього, тому не збирається зупинятися на досягнутому і надалі робитиме свій внесок у справу підтримкм та розвитку національної культури.


Залиште свій відгук