Національний Академічний Український Драматичний Театр імені Марії Заньковецької

м. Львів, вул. Лесі Українки, 1 [Карта]
(032) 235-55-83 (каса)
(032) 235-67-62 (адміністрація)
18:00 – 22:00 (пн. - вихідний)
382234

Відгуки 3

 
Мене не пустили на виставу в театрі ім.Заньковецької тому, що я була з самокатом. Сказали лишати самокат на вулиці. Ні про яке людське відношення мови не йде. Мені було сказано, що у якоїсь відвідувачки пропали речі з валізи у гардеробі. Тож тепер ані валіз, ані самокатів завозити не можна. Так, звичайно, це ж одне і те саме. Національний театр ім. Марії Заньковецької, дякую за зіпсований вечір.
 
4 лютого 2020 отримав масу позитиву від перегляду вистави "Сватання на Гончарівці" Сердечно дякую артистам за такий високий рівень щирості у своїй професії. В поданому варіанті яскраво висвітлюється високий рівень української культури,українського традиційного одягу, української пісні, наших звичаїв та традицій. Вистава сучасна, особливо на фоні російської агресії як би це парадоксально не звучало. ДЯКУЮ! РЕКОМЕНДУЮ!
 
26 січня мені пощастило подивитись виставу "Мазепа" за п'єсою Юліуша Словацького. Гра акторів, сценографія, музичне оформлення чудові, проте вистава викликає суперечливі почуття. По-перше, стосовно позиціі автора, що украінцям та полякамі нема чого ділити, як анонсовано в анотація до вистави. Вибачте, але ця ідея аж ніяк крізь виставу не простежується. По-друге- стилізація костюмів.. Мазепа в джинсах та сучасних черевиках, охорона польського короля в сучасних окулярах - це вже перебори. Або у кожного персонажа повинні бути деталі сучасного одягу, або ні в кого. Джинси, черевики та окуляри заважали сприйняттю фізичної та словесної дії акторів. Повинна бути соціальна, театральна та сценічна правда.

Залиште свій відгук