Львівський Палац мистецтв

м. Львів, вул. Коперника, 17 [Карта]
11:00 - 18:00, пн. - вихідний
75899

Львів відомий в світі не тільки своєю історією та архітектурою. Протягом багатьох століть завдяки своїй відкритості світу це місто приваблювало людей з новими ідеями і мріями. Тож у архітектурі та мистецтві Львова закладено невичерпну енергію натхнення для багатьох поколінь митців і творчо-орієнтованих людей. І не дивно, що саме у Львові створено Львівський Палац Мистецтв – найбільший виставковий комплекс та культурно-мистецький центр Західної України. Це – арт-майданчик для активних креативних особистостей, які щодня натхненно реалізовують тут свої мистецькі проекти.

До 5-ї річниці Дня незалежності України у Львові було відкрито найбільший за розмірами культурно-мистецький центр країни — Львівський Палац Мистецтв. Будівлю споруджено 1996 року  за проектом Василя Каменщика, розробленим у 1987 році на замовлення Львівського міськвиконкому. Будівля композиційно та за стилем підпорядкована Палацу Потоцьких, що розташований поруч. Фасади оздоблені класицистичними аркадними лоджіями і скульптурою покровителя художників Святого Луки. При загальній площі 8,7 тис. м. кв. площа 12-ти експозиційних залів складає 3,6 тис. м. кв., є також конференц-зал та арт-вітальня.

 

На цей час Палац Мистецтв — найактивніший осередок культурно-мистецького життя Львова. Впродовж року у приміщеннях виставкового комплексу відбувається близько 200-т мистецьких та ділових заходів, презентацій та зустрічей. Львівським Палацом Мистецтв започатковано спільні міжнародні заходи, які щороку збирають велику кількість відвідувачів та включені до переліку найкращих культурних заходів міста, які варто відвідати. Це «Львівська Шевченкіана», перший Львівський фестиваль «Ляльковий світ», фестиваль флюоромистецтва «Львів Люмінес», Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «WIZ-ART», фестиваль мистецьких фільмів «Артхаус Трафік», різдвяний благодійний соціальний проект взаємодопомоги  «Сніжність» та солодкий конкурс «Медівникове містечко».

 

Саме в Палаці мистецтв працює Фабрика помічників Святого Миколая та проходить Національне Свято Шоколаду.

 

Традиційні мистецькі події Палацу Мистецтв –Осінній та Весняний Салони від Національної спілки художників України, Міжнародний Форум видавців, фестиваль «Форум видавців – дітям».

 

Що два тижні у восьми експозиційних залах оновлюють виставки сучасного мистецтва – живопису, скульптури, графіки, інсталяції. Учасники виставок - митці зі Львова, України та з-за кордону.

 

Львівський Палац Мистецтв провадить активну міжнародну діяльність, як співорганізатор міжнародного Карпатського бієнале графіки серед дітей та юнацтва, співорганізатор міжнародного конкурсу живопису «Золотий Мольберт» організатор міжнародних художніх пленерів та кураторських проектів.


Події


Залиште свій відгук