На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

 

ДЕНЬ 1 - П'ЯТНИЦЯ

Прибуття до Львова. Поселення (згідно правил готелю).*

 

Екскурсія «Австрійський Львів»: знайомство з архітектурою міста 18 - початку 20ст., з життям відомих львів'ян (художників, письменників, учених); огляд Будинку вчених (вх. квитки - 25грн./ос.), який у фільмі «Три мушкетери» перевтілився в Палац кардинала де Ришельє, огляд найстаріших вищих учбових закладів нашої держави (Львівський державний університет ім.Франка - на початку 17ст. він був побудований як Галицький сейм, Державний університет «Львівська політехніка» - 19ст. Знайомство з одним з найяскравіших сецесійних прикрас променадних районів Львова - пасажами - пасаж Генріка Міколяша, «Марійська Галерея», пасаж Гаусмана, пасаж Грюнерів, пасаж Феллерів і т.д. (з пасажами Андреоллі та Гуттерів Ви ознайомитесь під час екскурсії «Старовинний Львів»).


За сприятливих погодних умов пропонуємо прогулянку до парку «Високий замок» із залишками замкової стіни та курганом, з якого відкривається панорамний вигляд на місто з висоти пташиного польоту.

Екскурсія по одному з найстаровинніших ландшафтних пантеонів Європи - Личаківському (вх. квитки - 25грн.). Під час екскурсії Ви зможете ознайомитися з мистецтвом відомих львівських скульпторів різних стилів та епох. Широко представлені пам'ятки епохи класицизму таких майстрів, як Антоній Шимзер, Поль Евтель, Вітвер, багато інших. Цей некрополь відомий також тим, що на ньому поховані видатні діячі польської, німецької, української, вірменської, багатьох інших культур (поети, письменники, художники, учені – серед яких Шашкевич, Людкевич, Франко, Крушельницька, Івасюк).


Неперевершена Аїда, ідеальна Ельза, найпривабливіша Баттерфляй, єдина в світі Джоконда, «оперна Дузе», символ досконалості і неперевершеності - хто вона, звідки родом, яка її доля? Про це Ви дізнаєтесь, відвідавши з нами Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької (факультативно). Вас чекають оригінальні фотографії, афіші, програми концертів, портрети, фрагменти сценічних костюмів, нотні видання, особисті речі артистки, і головне - Ви почуєте неповторний голос Великої Співачки (вхідні квитки: дор. - 10грн., дит. - 5грн.).
 

Можливі відвідування концерту органної музики в костелі Марії Магдалини (орган в костелі 2-ої по величині в Україні і один з найкрасивіших по звучанню) (факультативно – 40-60грн./ос.).

22:00 Нічна екскурсія «Нічна Варта!». Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з'являється нічний бургомістр - пан Шлюссель. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтеся! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова» (факультативно, щоп’ятниці та щосуботи, 2 години, 165грн./ос.).

 

ДЕНЬ 2 - СУБОТА

09:00 Сніданок (крім готелів вказаних у таблиці)

 

Оглядова пішохідна екскурсія «Старовинний Львів» включає: ознайомлення з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св.Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба - все 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідини Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.) (вх. квитки - 3грн./ос), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор (вх. квитки - 2грн./ос.), огляд Бернардинського монастиря. Відвідування аптеки-музею (вх. квитки - 20грн./дор.,10грн./дит.). і історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я (вх. квитки - 75грн./дор., 20грн./дит.).

Екскурсія «Кавовий Львів». Запах кави… Аромат пливе по кав’ярнях - гіркий, шоколадний, з кисличкою та без... кава, coffe, кофе, кавуся… Любов до кавування почалася у Львові ще в 18ст., Коли в місті відкрилася перша кав'ярня. З тієї пори втекло багато води, але місто до сих пір тримає марку. Маленькі затишні кав'ярні Львова, ароматний запах кави і все до кави - це візитна картка Львова. Більшість кав’ярень Львова тісно пов’язані з життям нашого міста, їх історія переплітається з історією Львова, їх сучасність йде поруч з сучасністю міста. Видатні кав’ярні, як видатні постаті Львова, відігравали та продовжують відігравати значну роль в його житті. Добре зварити каву – це мистецтво. Але правильно пити каву – не менше мистецтво. В кав’ярні «На бамбетлях», що у пасажі Андреолі, Вам допоможуть опанувати обидва мистецтва одночасно. Тут ви зможете власноручно зварити запашну каву в турці на розігрітому пісочку, а саме кава за таким рецептом і принесла Львову славу кавового міста! А щоби у пам’яті залишилися ці хвилини, можна відправити поштову листівку з «бамбетельськими малюнками».

Відвідування ринку народних промислів «Вернісаж», на якому кожен зможе вибрати для себе частинку Львова на пам'ять про цю подорож.

Екскурсія в перший на Україні Музей Сала. Зібрання музею включає картини, фотографії, інсталяції та відеозаписи, присвячені дуже шанованому на Україну продукту. На виставці можна побачити всілякі об'єкти, виконані в різних стилях і техніках, але обов'язково з сала: фігуру гуманоїда, шахи, крісло і багато інших предметів. Центральним експонатом музею є копія людського серця, зроблена з сала. Це серце було занесене до Книги рекордів України (факультативно - 70грн./ос., у вартості аудіо-гід, дегустаційний набір з 13 видів сала).

Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші – башти міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста (факультативно - 20грн./ос.).

Можлива оглядова екскурсія по Оперному театру (входить в трійку найгарніших в Європі) (факультативно 40грн./ос.), по бажанню з відвідуванням вистави.

 

ДЕНЬ 3 - НЕДІЛЯ

09:00 Сніданок (крім готелів вказаних у таблиці).

Звільнення номерів до 12:00*
 

10:00 Виїзд зі Львова (центр міста, безпосереднє місце уточнювати перед виїздом).

Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель (вх. квитки - 45грн./дор., 9грн./дит.).

Підгорецький палац. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Колись це був музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблями, який недарма називали Східним Версалем – зараз пропонує відвідування фотовиставки інтер’єрів замку у бастіоні та замкове подвір’я (вх. квитки - 45грн./дор., 9грн./дит.).

Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св.Петра та Павла в Римі.

УВАГА!!! Не забудьте взяти з собою сухий пайок на обід - в зв’язку з графіком роботи замків зупинка в кафе не завжди можлива.

Золочівський замок впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634р. на засоби Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого - його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра (вх. квитки - 45грн./дор., 9грн./дит.).

У Китайському палацику (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція витворів східного мистецтва (вх. квитки - 45грн./дор., 9грн./дит.).

Не менше замкових споруд відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбуваним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів.

Приїзд до Львов орієнтовно 18:00-19:00 в центр міста.

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.

* (за бажанням можливо раннє поселення та виселення в кінці дня за доплату)

 

Вартість з ОСОБИ в ГРН. за ТУР *:

номер 1 дор. в DBL

дит. до 12 р.

(на осн. місці)

дод. ніч
(доплата)
готель АРХИСТРАТИГ (без сніданку)

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi, холод.

1 445* грн. 1 365 грн. 300 грн.
готель ДОЛИНСЬКИЙ (без сніданку)

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi

1 265* грн. 1 185 грн. 250 грн.
міні-готель POLSKA PDUSZKA (без сніданку)

2-ом. «стандарт»

з УТД,  Wi-Fi

1 445* грн. 1 365 грн. 275 грн.
готель КРИВА ЛИПА

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi

1 875* грн. 1 795 грн. 515 грн.
арт-готель МОДЕРН***

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi, кондиц. 

1 905* грн. 1 825 грн. 590 грн.
готель ЖОРЖ***

2-ом. «эконом»

з УТД, TV, Wi-Fi

2 355* грн.  2 275 грн. 945 грн.

•  Проживання в готелі 2 ночі

•  2 сніданка (крім вказаних)

•  Екскурсійне обслуговування

•  Страхівка від нещасного випадку

•  Трансфер за маршрутом 3-го дня

•  Проїзд міським транспортом
•  Вхідні квитки в музеї
•  Факультативні заходи
•  Трансфер вокзал-готель
 (за бажанням 150грн. за машину)

ЩОТИЖНЕВО (від 2-х осіб)

Дивіться також

Не пропустіть гарячу пропозицію!Болгарія
Болгарія
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
Quattro Formaggi (Квадро Формаджі)
Італія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
158 EUR за 1 особу
Побачити, щоб полюбити!
Німеччина Чехія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
76 EUR за 1 особу
Автобусні тури до Європи
Австрія Бельгія Данія Нідерланди Німеччина Польща Румунія Угорщина Франція Чехія
Часткове харчування
1 день
від 35 EUR за 1 особу