На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури
ДЕНЬ 1 - СУБОТА

Прибуття до Львова. Поселення (згідно правил готелю).*

 

Оглядова пішохідна екскурсія «Старовинний Львів» включає: ознайомлення з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св.Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба - все 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідини Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.) (вх. квитки - 3грн./ос), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор (вх. квитки - 2грн./ос.), огляд Бернардинського монастиря. Відвідування аптеки-музею (вх. квитки - 20грн./дор., 10грн./дит.). і історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я (вх. квитки - 75грн./дор., 20грн./дит.).

 

Екскурсія «Кавовий Львів». Запах кави… Аромат пливе по кав’ярнях - гіркий, шоколадний, з кисличкою та без... кава, coffe, кофе, кавуся… Любов до кавування почалася у Львові ще в 18 ст., Коли в місті відкрилася перша кав'ярня. З тієї пори втекло багато води, але місто до сих пір тримає марку. Маленькі затишні кав'ярні Львова, ароматний запах кави і все до кави - це візитна картка Львова. Більшість кав’ярень Львова тісно пов’язані з життям нашого міста, їх історія переплітається з історією Львова, їх сучасність йде поруч з сучасністю міста. Видатні кав’ярні, як видатні постаті Львова, відігравали та продовжують відігравати значну роль в його житті. Добре зварити каву – це мистецтво. Але правильно пити каву – не менше мистецтво. В кав’ярні «На бамбетлях», що у пасажі Андреолі, Вам допоможуть опанувати обидва мистецтва одночасно. Тут ви зможете власноручно зварити запашну каву в турці на розігрітому пісочку, а саме кава за таким рецептом і принесла Львову славу кавового міста! А щоби у пам’яті залишилися ці хвилини, можна відправити поштову листівку з «бамбетельськими малюнками».

Відвідування ринку народних промислів «Вернісаж», на якому кожен зможе вибрати для себе частинку Львова на пам'ять про цю подорож.

Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші – башти міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста.(факультативно - 20грн./ос.).

Можлива оглядова екскурсія по Оперному театру (входить в трійку найгарніших в Європі) (факультативно 40 грн./ос.), по бажанню з відвідуванням вистави.

22:00 Нічна екскурсія «Нічна Варта!». Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтеся! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з'являється нічний бургомістр - пан Шлюссель. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтесь! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники Нічної Варти Львова» (факультативно, щоп’ятниці та щосуботи, 2 години, 165грн./ос.).

 

ДЕНЬ 2 - НЕДІЛЯ

09:00 Сніданок (крім вказаних  у таблиці)  Звільнення номерів до 12:00.*

 

10:00 Виїзд зі Львова (центр міста, конкретне місце уточнювати перед виїздом) в Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель (вх. кв. - 45грн./дор., 9грн./дит.).

Підгорецький палац. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Колись це був музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблями, який недарма називали Східним Версалем – зараз пропонує відвідування фотовиставки інтер’єрів замку у бастіоні (вх. квитки - 45грн./дор., 9грн./дит.). та замкове подв’іря. 


Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св.Петра та Павла в Римі.


УВАГА!!! Не забудьте взяти з собою сухий пайок на обід - в зв’язку з графіком роботи замків зупинка в кафе не завжди можлива.

Золочівський замок впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634р. на засоби Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого - його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра (вх. квитки - 45грн./дор., 9грн./дит.).

 

У Китайському палацику (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція витворів східного мистецтва (вх. квитки - 30грн./дор., 9грн./дит.).

 

Не менше замкових споруд відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбуваним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів.

Приїзд до Львова біля 18:00-19:00 в центр міста.

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.

* (за бажанням можливо раннє поселення та виселення в кінці дня за доплату)

 

Вартість з ОСОБИ в ГРН. за ТУР*:

номер 1 дор. в DBL

дит. до 12 р.

(на осн. місці)

дод. ніч
(доплата)
готель АРХИСТРАТИГ (без сніданку)

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi, холод.

1 075* грн. 995 грн. 300 грн.
готель ДОЛИНСЬКИЙ (без сніданку)

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi

965* грн. 885 грн. 250 грн.
міні-готель POLSKA PDUSZKA (без сніданку)

2-ом. «стандарт»

з УТД,  Wi-Fi

1 055* грн. 975 грн. 300 грн.
готель КРИВА ЛИПА

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi

1 225* грн. 1 165 грн. 515 грн.
арт-готель МОДЕРН***

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi, кондиц. 

1 255* грн. 1 165 грн. 590 грн.
готель ЖОРЖ***

2-ом. «стандарт»

з УТД, TV, Wi-Fi

1 485* грн. 1 405 грн. 945 грн.

•  Проживання в готелі 1 ніч
•  Сніданок (крім вказаних у табл.)
•  Екскурсійне обслуговування
•  Страхівка від нещасного випадку
•  Трансфер за маршрутом 2-го дня

•  Проїзд міським транспортом
•  !!! Вхідні квитки в мсузеї
•  Факультативні заходи
•  Трансфер вокзал-готель
 (за бажанням 150грн. за машину

програма діє КОЖНІ вихідні

Дивіться також

Не пропустіть гарячу пропозицію!Болгарія
Болгарія
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
Quattro Formaggi (Квадро Формаджі)
Італія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
158 EUR за 1 особу
Побачити, щоб полюбити!
Німеччина Чехія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
76 EUR за 1 особу
Автобусні тури до Європи
Австрія Бельгія Данія Нідерланди Німеччина Польща Румунія Угорщина Франція Чехія
Часткове харчування
1 день
від 35 EUR за 1 особу