Шоу-бар Split

м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7 [Карта]
щоденно з 00:00
16867

Пов'язані заклади

Club Split Lviv
Адреса: м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7
Ф'южн ресторан Split
Адреса: Львів, пл. Міцкевича 6/7

Шоу-бар клубу Split – місце у самому центрі Львова, що сповнене фантастичного еротик-шоу та професійного стриптизу. Пластичні рухи та погляди, що інтригують, тут замість слів. Стрип-шоу клубу Split розширює межі уяви та дозволяє зазирнути у щось загадкове та прекрасне.  

Два шоу-руми, оздоблені у червоному кольорі, дозволяють поринути в атмосферу пристрасті та гарячої ночі, приватні кімнати, топлес-шоу нон-стоп та найпотаємніші фантазії гостей здійснюються у шоу-барі Split.  

Щоночі о 00:00 розпочинається костюмована шоу-програма у шоу-барі клубу Split, де чарівні дівчата у танці знайомлять гостей із своїми персонажами: тут зустрічаються ніжна мавка, сексуальна войовниця, ковбойка із Дикого Заходу та стюардеса, яка запрошує у політ бажань, та багато інших образів.

Тільки у нас! Пропонуємо вам унікальну послугу від нашого стрип-клубу. Вперше у Львові парубочник зі всім гарячим: дівчата, напої, ніч і сюрпризи для party's boss.
Годі передивлятися голівудські фільми – там не побачите того, що буде на вашій вечірці. Заінтриговані?  Тоді що обираєте: Silver чи Platinum? 
Телефонуйте  +38-032-242-22-00 – і організація суперсвята за нами.

Стриптиз у клубі Split – це вишукане мистецтво танцю та жіночності. Шоу-бар клубу Split – це місце для справжнього відпочинку та відсторонення від турбот, адже тут інший світ, інші правила, інша реальність.Меню послуг

Парубочник у Вегасі, парубочник у Європі...

Парубочник у Вегасі, парубочник у Європі...

Парубочник у Вегасі, парубочник у Європі... 
Парубочник у Split Club Lviv краще, ніж у будь-яких кінофільмах!
Пропонуємо вам унікальну послугу від нашого стрип-клубу. Вперше у Львові парубочник зі всім гарячим: дівчата, напої, ніч і сюрпризи для party's boss.
Годі передивлятися голівудські фільми – там не побачите того, що буде на вашій вечірці. Заінтриговані?  Тоді що обираєте: Silver чи Platinum? 
Телефонуйте  +38-032-242-22-00 – і організація суперсвята за нами.  Зробити бронювання: https://www.split.lviv.ua/news-events/news/parubochij-vechir.html

Парубочник у Вегасі, парубочник у Європі... Парубочник у Вегасі, парубочник у Європі...

Все для чоловічої втіхи

Все для чоловічої втіхи Все для чоловічої втіхи

Все для дівочої втіхи

Все для дівочої втіхи Все для дівочої втіхи

Залиште свій відгук