вул. Театральна 22, Будинок офіцерів [Карта]
Щоденно
6806

Вільний театр «ОКО» з’явився на професійній мапі львівських театрів 17 грудня 2016 року.

Концепція нашого театру полягає в інтерактивній дії між акторами та глядачами. Репертуар театру складається з різножанрових дитячих та дорослих вистав, кожна з яких виконується у живому музичному оформленні.

Своїми виставами театр створює конкуренцію ґаджетам, фільмам, та відеоіграм. Ми намагаємось пробудити у глядачах активні дії, співпереживання та занурити їх у альтернативну, театральну, реальність. Саме тому, глядач залучається до сюжету вистави, та фактично стає одним з акторів.

Щодо наповнення змісту вистав, ми обрали духовні та сімейні цінності, адже це основа здорового суспільства. Якщо відкинути усі ярлики приналежності до національності, віросповідання, то залишаться базові принципи: щира безкорислива любов, творення взаємного добра, бажання бути щасливими, потреба вірити та надіятися.

Ми обрали саме ці принципи для висвітлення у наших виставах, тому що хочемо, щоб Світ з кожним днем ставав добрішим та сповненим любові, адже у ньому буде жити наше наступне покоління.

Ласкаво просимо на сайт нашого театру  https://okoteatr.lviv.ua/zamovyty/, де ви зможете знайти всю необхідну інформацію про репертуар нашого театру та придбати квитки на наші вистави. Ми пропонуємо різноманітні вистави на будь-який вік і смаки, у тому числі вистави для дітей, які є водночас веселими та навчальними.

Театр «ОКО» розташований неподалік від театру імені Заньковецької, що на Театральній пл. 22.

Не пропустіть можливість відчути магію живого театру! Купуйте квитки на вистави сьогодні та приєднуйтеся до нас у незабутню подорож у світ сценічного мистецтва.

Ми в соціальних мережах:

Фейсбук : https://www.facebook.com/theaterOKO

Інстаграм: https://www.instagram.com/teateroko/


Наші вистави


Послуги

Театральна студія ОКО

Театральна студія ОКО

Театральна студія “ОКО”

Відкрийте для себе магію театру в театральній студії ОКО, яка знаходиться у центрі Львова.

 

Театральна студія ОКО— це інноваційна програма, яка забезпечує унікальний та захоплюючий досвід навчання для молодих акторів та початківців.

локація: вул. Винниченка,1

Більше подробиць  (097) 670 03 61

Театральна студія ОКО від 5 до 55 років.

Вчимося розуміти свої емоції та почуття, висловлювати свої думки та відчувати себе комфортно, бути собою тут і зараз.

 


Залиште свій відгук